| RecycleBin a întrebat:

Ce inseamna cand creez un blog:"numele de afisare"? dau fund0iii`big grin

10 răspunsuri:
| jocuri888 a răspuns:

Probabil adresa blogului si se mai poate sa fie si titlul blogului dar nu cred mai mult ca sigur e adresa blogului

| Ruxy_1106 a răspuns:

Cand scrii un post, scrie "Publicat de:" sau ceva de genul. Acolo scrii cum vrei sa iti apara big grin

| AndreiD a răspuns:

Se refera la numele cu care apari cand postezi pe blog. e cam acelasi lucru cu cel de pe TPU (in cazul tau ralucuts)

| raissa a răspuns:

Numele care o sa apara la toti care vor sa intre pe blogul tau.numele blogului.bafta!

| emm a răspuns:

Cred ca numele cu care apare blogulwinking
cum e la hi5 numele alawinking

| SilviuCSM a răspuns:

"Numele folosit pentru a vă semna mesajele din blog"; cu alte cuvinte numele cu tau de pe blog.

Răspuns utilizator avertizat
| XutZu1997 a răspuns:

Numele tautongue...adica...Scrii un articol si mai jos apare Publicat de:X-ulescu

| cinevadeaici a răspuns:

Cred ca inseamna numele care vrei sa iti apara pe blog.nu-s sigura...big grin

| Eu_9064 a răspuns:

Poi numele tau pe TPU e RecycleBin bun deci cu numele asta te vad toti utilizatorii de pe TPU e aceeasi chestie si la blog daca te cheama RecycleBin cu numele asta te vad toti cei care intra pe blogul tau si il viziteava Fundita? puppy dog eyes