| angelwithgreeneyes a întrebat:

Buna!
ce joculete pe facebook pe pagini personale ar fi gen:
gaseste intrusul etc.

funda cele mai multe!

Răspuns Câştigător
| Andreeaa56830 a răspuns:

Rima,compune statusul,spanzuratoarea,elimina,gaseste bomba, ghice ce e in cutie, dezleaga propozitia, gaseste cuvantul, gaseste greseala....etc.

1 răspuns:
| Iosif_Vanessa_1973 a răspuns:

Gaseste intrsusul; Ghiceste melodia, rima; ghiceste melodia; gaseste greseala; elimina vedeta din completeaza(de ex:admina paginii este foarte... pentru ca... ). editeaza poza; ghiceste admina(adica nu te semnezi si le zici numele tuturor adminelor si ei trebuie sa ghiceasca)continua sirul numerelor; cam atat