| qLoveSmileღ a întrebat:

Ce jocuri gen Lady Popular stiti? Sa fie de moda, dar in limba romanahappy ( asa e mai bine ) funda la cele mai multe site-uri zise.

4 răspunsuri:
| qLoveSmileღ explică:

Metin2 joc... in afara de metin2, si vezi ca metin2 nu e de moda. straight face

| doru10rapid a răspuns:

Metin 2

| dulcik99 a răspuns:

Pai... i. dress up, miss biombo, nu prea stiu. dar daca vrei stiu cam si cum moda shop dasr si ceva aventura super cum ar fi build a bearville jumpstart kaneva secondlife super secret, gaia online, wooz world, pixie hollow, frenzoo/...stiu multe dar numai im vin in minte. sper ca te-am ajutat. fundita? please

| Elisa4 a răspuns:

Star doll big grin