| Denisaa a întrebat:

Ce mai >faceti?:
As vrea niste pareri SINCERE in legatura cu aceste poze:

Care va plac, care nu:D

http://www.flickr.com/photos/deniiisa/

Multumesc!:-*

10 răspunsuri:
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Îmi plac mai mult următoarele : Nobody, 182 şi poza cu ochii aceia albaştri.Baftă!

| Cσσкiє a răspuns:

Bună. Mă pregătesc de somn, sunt foarte obosită. Sunt făcute de tine? Bineînţeles... Ai talent, mai fă! Preferata mea e cea cu leagănul, dar toate sunt frumoase, plus că şi aparatul e de calitate. happy.

| xXWhisperOfLoveXx a răspuns:

Nu-mi plac
Numai poza 8-9

| Didu a răspuns:

Mie imi plac urmatatoarele: Old lamp, Fireworks, Nobody si Betty[oarecum, era mai bine daca ieasea tot capul cainelui].

| adryanb27 a răspuns:

Tu le/ai facut? aia cu cainele asa trebuia sa iasa, fara cap? daca nu, lasa/te d meserie! daca da, unele poze sunt foarte bune! continua! ceao

| WatswovskyvonAle a răspuns:

Buna! Pozele sunt foarte frumoase! Respect faptul ca ai vrut sa faci ceva profesional dar aparatul/telefonul din dotare nu te-a ajutat foarte mult! oricum sunt super!

| Alice_6278 a răspuns:

Cele mai tari poze imi par :Acea poza care ti se vede o jumate de fata. Acea care ochii albasthri. si aici este un asa fel de leagan din lemn nu stiu cum sal numesc.tot este ft fain. Parerea mea. sa ai o zi happy big grin
:

| madycumada a răspuns:

Bunaaahappy Eu casclaughing
Deci despre poze...
imi place f mult cea cu leaganullove struck, cea cu apa si cea cu floare accea galbenalove struck
Bravo! Ai talent!kiss

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie imi plac toate happy

| Nasu a răspuns:

Iti vand eu un aparat foto pentru claritate mai buna un Nikon D550