| KimK a întrebat:

Ce nume de fata si baiat va plac cel mai mult? Vreau sa vad daca apare si numele meu laughing (nu EMOticon)
As vrea sa scrieti asa:
Fete:...
Baieti:...
Funda + Votul "inteligent"

Răspuns Câştigător
| ceco a răspuns:

Fete: Sara,Andreea,Raluca,Iulia,Simona,Roberta,Oana,Gabriela
Băieţi: Răzvan,Robert,Alex, Ştefan, Mario

16 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Baieti:Leonardo,Julian,William,Matei,Emil,Octavian,Jack,Victor Manuel,Juan(es)
fete:Amelia,Natalia,Analia,Antonia,Selena,Vanessa,Melinda,Sonia,Melissa,Felicia, Katherin,, Daria

cam atat.
bye-bye

| yfgsdufsdhfgyfrhwer a răspuns:

Fete: Bianca, Alexa, Crista, Gabriela, Noemi, Adela, Marina, Giorgia, Sara, Maia, Roxana, Iulia, Nadia, Cezara
baieti: Mario, Alex, Cristi, Sebastian, Lucian, Robert, Claus, Bogdan, Tom, Laurentiu, Cristian

| KimK explică:

Numele meu e Gabriela b-)

| ElectricChapel a răspuns:

Fete:

Giulia, Anelise, Andreea, Roxana, Raluca, Lorena, Laura, Adela, Alina

Baieti: Alexandru, Flavius, Sorin, Daniel, Nick, Alin, Andrei, Dragos, Raul

| lexy22 a răspuns:

Fete: Emma, Raluca sau Mara(cum ma cheama)

Baieti:Andrei sau Alex

| FlOwErPoWeR a răspuns:

Vad ca unii nu stiu de la ce vine gabitzzzalaughinglaughingrolling on the floorrolling on the floor

| frumusikasuper1000322 a răspuns:

Fete:Alina,Ramona,Cristina,Alexandra,Andreea,Florina,Bianca,Daniela,Giualia,Ana,Monica...
Baieti:Andrei,Cristi,Cosmin,Tudor,Robert,Mihai,Daniel,Vlad,Marcel,Teo,Eduard,Alexandru...

| Roxy1993 a răspuns:

Fete : Nikoll,Miriam, Klara, Anomis.
Baieti: Patrik

| Kernyng a răspuns:

Alexandru alexandra andra andrea andrei stefan stefania razvan niculina nadia sandra...

| Ena23 a răspuns:

Fete:Ana-Maria,Luiza,Cristina,Alexandrina,Florica,Eva,Aura...

Baieti:Laurentiu,Nicu,Alex...

| Kiduu12 a răspuns:

Fete:andreea,cristina,lavinia,alexandra,maria.
baieti:alexandru,andrei,gabriel,robert,iulian.

| all3x_1560 a răspuns:

Fete: Andreea, lavinia, ana, alexandra
Baieti : Andrei, Alex, Bogdan, Gaby
etcbig grin

| BuBuLiiNa :x a răspuns:

Fete thinking : monik, maya; x
baiatthinking : alex, klaudius :]]

| mihaibr11 a răspuns:

Fata: Magda; Baiat: Tony

| JustYourLove a răspuns:

Ppoi.
Fete: Andra, Ioana,Madalina,Catalina si de
Baieti: Ionutz,Razvan,Marius, Andrei, Gaby
big grin scuze ca am scris mai multe. dar mie astea imi placbig grin:X

| IuliaRAWR a răspuns:

Fete:iulia,andra,bianca,katy,patricia
baieti:vlad,radu, alex, toni