| Dayday111 a întrebat:

Ce parere aveti despre cizmele Ugg? Eu le ador! :X Am si eu o pereche.recunosc,nu sunt originale (acelea sunt foarte scumpe)! Cele din piele intoarsa rezista prin zapada, ploaie etc? Eu as mai vrea sa-mi iau o pereche,, originale" cam la 100 lei, din piele intoarsa.Ce ziceti rezista?

1 răspuns:
| Nicole_8267 a răspuns:

Da,mătușa mea are...dar eu am mai multe perechi de diferite culori, așa mi le asortez după haine și e mult mai fain.)