| Corina_7356 a întrebat:

ce sa imi fac de mancare sau ce sa mananc dar (dulce, ceva de genul asta) dau funda!

5 răspunsuri:
| Jadis a răspuns:

Rabdari prajite laughing

| vikloth a răspuns:

prajitura musuroi de cartitza de la doctor oetker. te costa 9 lei o cutie+ vreo 3 lei bananele + putin lapte
este foarte usor si rapid de preparat si e yummy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai. nu neaparat sa faci. ai putea cumpara ceva. o ciocolata, etc.

| Ovidiu_1522 a răspuns:

Iti recomand o reteta chinezeasca foarte simpla, arata foarte delicios :
http://i2.asntown.net/5/image_dogs_cooked_.jpg

| melisa83300 a răspuns:

Ei bine, Candace, iti propun un desert ca de exemplu:o salata de fructe, o budinca, iti poti cumpara de la cofetarie o prajitura sau o felie de tort... mie imi place cel mai mult prajitura si salata de fructe.