| PrajituricaCuBomboneleColorate a întrebat:

Buna!
ce siteuri de desenat online mai stiti(in afara de desenetori.ro)?happy
funda mare

6 răspunsuri:
| LifeIsNotPerfect a răspuns:

Http://www.psykopaint.com/
Este super site-ul
Sper ca te-am ajutat

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Intrebarea ta s-a pus de multe ori pe acest forum. Am dat pe acolo tot exemple de site-uri cu desene extraordinare, in creion, in carbune, grafica etc. Daca cauti o sa gasesti. Ti le-as fi dat si acum, dar chiar am probleme cu calculatorul,... mi-au disparut fisierele si acum lucrez ca sa mi le recuperez. Daac reusesc ti le trimit negresit.

| tlaura a răspuns:

Psykopaint.com

| IoanapSG a răspuns:

Eu am o pagina cu siteuri cu jocuri de colorat. Fa clis pe scrisul albastru de mai jos.

http://www.google.ro/......http?/ 12. 0l2j0i10j0i33. 3589. 8445. 10. 10566. 4. 3. 1. 0. 0. 0. 408. 1071. 2-1j1j1. 4. 0. LqK8VyWpmTQ&pbx=1&bav=on. 2, or.r_gc.r_pw.r_qf.,cf.osb&fp=fd11b1bb20ec3707&biw=1170&bih=624

Sper ca te ajuta ce ti-am dat eu.
Si,
Sper ca te-am ajutat.
Succes.