| zozolex_1317 a întrebat:

ce stiti despre formatia Hot Rush, si ce melodii canta?

Răspuns Câştigător
| bbxbeibiiii a răspuns:

Hot Rush este o formatie care cante diverse melodii din Shake it up.
ex. Watch Me...

1 răspuns:
| lulu_5281 a răspuns:

Jennifer Rush, cunoscută pentru melodiile "The Power of Love", "Ave Maria", "Destiny", "Heart over Mind" şi "If you Ever Lose my Love", a concertat în România în vara anului 2007.
Trupa Rush a fost votată ca fiind formația cu cea mai bună prestație live din lume, potrivit unui clasament realizat de revista MusicRadar.

În urma votării, se pare că spectacolele de rock progresiv sunt cele mai atractive, printre preferații publicului fiind prezenți cei de la Porcupine Tree, Dream Theater, Muse

Cântăreaţa, pe numele real Heidi Stern, s-a născut la New York, pe 28 septembrie 1960. De-a lungul carierea sale, artista a fost răsplătită cu 50 de discuri de aur şi două discuri de platină duble şi a lansat 13 albume.