| RoCkeRitZaa a întrebat:

ce va doriti de Mos Nicolae si Mos >Craciun?: Astept rasp happy

10 răspunsuri:
Stefan
| Stefan a răspuns:

Doresc ca, Mos Craciun sa ne aduca multa sanatate, pace in lume si numai bucurii.

| Seniorithabebi a răspuns:

Mi-asi dori de mos nicolae multe dulciuri si 100 lei $ si de mos craciun, un 300 lei $ si haine dragute :X

| PrincessConsuela a răspuns:

Daca iti zic, imi aduci?
1.Sanatate.
2. Voce[singer i wanna saybig grin]
3.To be loved by who I love.
4. 9 & 10 GRADES!

| AnnaMaryStar a răspuns:

Pai de mos nicolae imi doresc ca mama sa ma lase la o scoala particulara de teatru si film iar de maos craciun nustu mai e pana atunci ma mai gandesc

| MaDaMadalina18 a răspuns:

Sincer thinking

Dar oricum vreau sa fiu surprinsa!laughing (îmi plac mult surprizele :X )
Deci abia aștept!big grin

| TrendyHedgehog a răspuns:

De mos Nicolae eu vreau 2 jocuri ala de d-Toys de facut parfumuri si ala de facut cristale si de mos Craciun vreau un telefon mobil

| Katespunemadroghezcuorbit a răspuns:

Laptop, haine thinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sanatate imi doresc.asta si vreau sa primesc.de pe-acum iti multumesc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Telefon cu touch screen laughing smug

| Piciuren a răspuns:

De Mos Nicolae cred ca multeeeeee dulciuri si niste cremeblushing Iarr de Mos Craciun un laptop