| ingerashpierduth a întrebat:

Buna cei care stiu bine engleza ma puteti ajuta cu o problema?:D
Cine poate sa-mi spuna cam ce zice Miley in urmatorul video are fundita:)
http://www.youtube.com/watch?v=iRNrUGarNiI

10 răspunsuri:
| cornculapte a răspuns:

This one is my newest song, it's called "7 things", it's for all the girls, I guess guys out there too, that hate their ex-boyfriend or your current boyfriend... I guess either one's unfortunate so here we go.
Sing aloud if you know the words, okay? Sing it to all the boys with me.
I still hate you.

Acesta e cel mai nou cantec al meu, se numeste "7 lucruri", e pentru toate fetele, cred ca si pentru baieti, care isi urasc fostul prieten sau actualul prieten... Presupun ca ambele cazuri sunt nefericite asa ca sa-i dam drumul.
Cantati cu voce tare daca stiti cuvintele, bine? Cantati-l tuturor baietilor impreuna cu mine.
Inca te urasc.

| Elaaaaaaaaaa a răspuns:

Pai este vorba de noul ei cantec "7 things". Miley le dedica acest cantec tuturor fetelor care isi urasc fostii prieteni.sau actualii. Iar la final, ea zice "Continui sa te urasc". pe Nick, probabil.

Fundita?`:p

| Elaaaaaaaaaa a răspuns:

Anonimul tot eu l-am scrislaughing. dar am uitat sa ma loghez! SOrry.

| MusicisMusic a răspuns:

La inceput:Acesta ar putea fi pentru fetele...(videoul se opreste acolo la mine) si mai incepe cand spune la sfasit"Eu inca te urasc"

| anca_3211 a răspuns:

Zice cam asta: Acesta este ultimul meu cantec -7 lucruri, pentru toate fetele care trebuie sa isi urasca fostii iubiti sau cei actuali. Dupa ce termina de cantat spune: Inca te mai urasc!

| imaqtpie a răspuns:

"Aceasta este noua mea melodie care se numeste "7 lucruri" si este pentru toate fetele care isi urasc fostii iubiti.La safrsit zice "inca te urasc".(nu am tradus 2 cuvine pentru ca nu le auzeam bine)

| Feel a răspuns:

Spune ca "acesta este cel mai nou cantec al meu, pentru toate ftele care isi urasc ex-ul sau iubitul curent"

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai este vorba de noul ei cantec "7 thing". Miley le dedica acest cantec toturor fetelor ce isi urasc fostii prieteni, sau actualii prieteni. Iar la final zice "Continui sa te urasc". pe Nick, probabil.

Fundita?`:p

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

This one is my newest song its called 7 things its for all the girls i guess for the guys out there to gotta hate theyre ex boyfriends or there current boyfriends unfortunately.

"Aceasta este noul noua mea melodie se numeste 7 lucruri, este pentru toate fetele si baietii de asemenea.Care isi urasc fostii iubitii sau actualii iubiti din pacate." si la sf de video zice " i still hate you" inca te urasc.
happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Zice ca maine moare si trebuie sa scrie testamentul