| Smotocel a întrebat:

Cei care urmariti emisiunea Te vreau langa mine de pe Kanal D, nu stiti de ce a lipsit ieri, pe 30.08.2010 Niculina Stoican, prezentatoarea?
Nu am putut sa ma uit de la inceput si nu stiu de ce a lipsit!

Răspuns Câştigător
| CristinaLăvMucAnonim a răspuns:

Aceasta a lipsit pentru ca a racit u ai vazut azi ca se simtea bine a facut ea ceva

3 răspunsuri:
| andreeaaa1 a răspuns:

Buna! A lipsit deorece e racita si probabil i s-a facut rauwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru ca a fost racita, ma rog inca mai e, dar a trebuit sa vina la emisiune, logik

| Paula_1292 a răspuns:

Nu ma uit prea des, dar din cate stiu eu,. a fost bolnava.winking