| fulguletpufos a întrebat:

cei care va uitati la violetta... ajutati-ma sa aleg una dintre cele doua fete(Naty sau Francesca? ajutati-ma va rog...

Răspuns Câştigător
| Ciocolina a răspuns:

Pe de o parte, Fran este un exemplu de cea mai buna prietenasi persoana potrivita care sa-ti fie alaturi la greu si la bine.
Pe de alta parte, Naty este o persoana care cu greu isi descopera stralucirea foarte greu si este influentata de alte persoane care o fac sa isi piarda increderea in sine(Ludmi), dar este o fata onesta care invata din propriile greseli.

3 răspunsuri:
| Rebecaaa29 a răspuns:

Naty

| Bøøgey a răspuns:

De parca da cineva doua flegme pe alegerea ta...

| fulguletpufos explică:

Dau funda!