| alexandra2859 a întrebat:

celui ce ii place angelina jolie ii dau funda dar trebuie sa imi spuna si de cehappy

Răspuns Câştigător
| Nanami利 a răspuns:

Mie imi place Angelina Jolie pentru ca este frumoasa, joaca foarte bine in rolurile ei, imi place atitudinea ei.Si se poarta foarte frumos cu copii ei. Funda?happy

4 răspunsuri:
| bya_7051 a răspuns:

Pentru ca este o actrita foarte buna, este frumoasa si.are personalitate. Funda?

| smileforme01 a răspuns:

Este o femeie puternica, frumoasa si o actrita minunatalove struckbatting eyelashes si bine inteleso mama buna.si iubeste fff mult copii de asta a si adoptatlove struck

| вяυηηєттα a răspuns:

Angelina Jolie este o actrita foarte buna!
Ca femeie este foarte puternica.Desi a avut o viata foarte grea acum a ajuns cum a vrut Faimoasa!
O respect! Bravo ei!

| Y3aaHH a răspuns:

Pentru ca e feminina happy Si, cum s-a mai spus, are personalitate.