| Violent a întrebat:

Ceva de gindit: Eu sunt un om. Daca fiul lui Paul este tatal fiului meu, ce sunt eu pentru Paul? big grin

Răspuns Câştigător
| SorinELoo7 a răspuns:

Esti femeie, deci rezulta ca tu esti nora lui Paul. Asta e raspunsul corect. Funda!

13 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Dacă tu eşti Paul, e bine! Dacă nu, eşti un fraier la care ia pus nevasta coarne.

| Violent explică:

Raspunsul este sotia fiului lui Paul. happy
Sau zis nora lui Paul.

| SorinELoo7 a răspuns (pentru Violent):

Mersi pentru funda.

| Sabiina a răspuns:

Fiul lui Paul este tatal fiului meu. Eu sunt tatal fiului meu, deci eu sunt fiul lui Paul. thinking

| Trolli a răspuns:

Vecin.

| єχcєєℓ a răspuns:

Norahappy

| gabriela2201 a răspuns:

Nora

| diwa a răspuns:

Estiu fiul lui Paul happy

| SorinELoo7 a răspuns (pentru diwa):

N-are cum sa fie fiul lui Paul, gandeste putin... Srie arborele genealogic pe foaie ca sa afli ce este el cu paul.

| Gesara a răspuns:

Un om

| Crissssssss a răspuns:

Stra'bunic! Funda?

| EduardP a răspuns:

Unchi funda

| insensible a răspuns:

Nepot