| TinkyGirl a întrebat:

Buna!
Ceva idei pentru pedepse la sticluta/adevar sau provocare?big grin
Care da cele mai multe primeste fundita:*

Răspuns Câştigător
| UnicornulFericit a răspuns:

Sa strigi in gura mare peste tot ca ti-ar placea sa fi un decantor sau un tampon folosit, striptis, o fuga scurta(2km)cand ai ajuns la destinatie te pui in genunchi si spui tatal nostru de 10x ori. Jucati pe dezbracatea laughingPuneti 2 baieti sa se pupe sau 2 fete. Punete pe spate si deschideti splitzu de la pantaloni apoi un alt jucator aduce gheata si eu baga in chiloti si trebuie sa stea asa.Sa spuna unei vecine (foarte in varsta 50-60-65 ani)ca e cea mai sexy femeie din lume.cred ca-ti vin si tie in cap.
Sper ca ti-am fost de folof.
Fundaaaaa?

5 răspunsuri:
| Alex0194 a răspuns:

Sa pui pe un baiat sa faca opturi pe perete sau sa scrie ceva pe perete cu fundul

| shadow23 a răspuns:

Sa linga de pe jos thinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intra in singurul joc social din romania care te plateste pentru ca te joci
http://www.anno1777.com/index.php?i=31669
nu ai nimic de pierdut, merita sa incerci

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa pui o sticla jos (nu conteaza de care) si cel care primeste pedeapsa sa se puna pe sticla si apoi sa'i dai sa puna ata in ac...rolling on the floor laughing

| oOo VeVeRiTzA oOo a răspuns:

Pai cea mai tare a fost pusa unei fete sa pupe o baba care mirosea foarte neplacut laughing)))))) laughing))))))