| PrajituricaCuFrisca a întrebat:

chiar n-am nicio problema.intrebarea e daca tu ai. daca vrei sa aflii raspunsul la intrebarea care te macina, pune-o aici!

ma astept la intrebari gen dragoste, carti, sanatate, filme ca la bucatarie nu ma pricep!laughing
intrebarile isi vor gasi raspunsul pe youtube la utilizatorul msdenny2011
voi raspunde la cele mai urgente!
nu va sfiitzi! va voi spune numele de utilizator, dar daca vreti si o ceretzi va spun anonim, ok?
astept intrebari!

1 răspuns:
| GoodBoyLoveGirl a răspuns:

As vrea si eu mel de la Teresa nu mai stiu cum se num te rog zi-mihappy