| animeegirl16 a întrebat:

cine a citit manga NANA si poate sa imi spuna ce se mai intampla cu ambele NANA si cu restul? de precizat : eu am vazut toate episoadele din anime-ul NANA... dau funda happy

Răspuns Câştigător
| MaryaLovGD a răspuns:

Pai stiu ca Nana mai are probleme cum avea in anime, Hachi ramane cu Takumi, ramane gravida cu el, parca urmeaza sa se casatoreasca, Shin e cu Leyla, dar dupa o poza dintr-o revista cu Reira si Ren, Shin cu cu ea s-au cam despartit, dar ei tot se iubesc, cel mai trist e ca ren MOARE, lua droguri inainte, dar nu mai stiu de ce Ren e departe de Nana, si cand el vrea sa vina la ea, pentru ziua ei, doi paparazi trimisi de nemernicul ala de la ziar, il urmaresc, iar Ren incearca sa scape de ei [ scuze, era cu masina ] si in fata lui Ren apara o fata, el o coleste si se izbeste de un zid, iar NENOROCITII aia vad ce i s-a intamplat, dar nu fac absolut nimic si pleaca, dar Ren traia, daca-l salva aia traia si acum, dar a murit, Nana e distrusa mai ales cand a aflat ca avea un cadou pentru ziua ei si venea la ea [ stii ca ei doi mai mereu erau urmariti de paparazi ], toata lumea e distrusa. Cam asta ar fi ceva pe scurt. Sa ai o zi frumoasa.

1 răspuns:
| TeamRo a răspuns:

Nu am citit,scuze...dar daca vrei sa vezi din nou, nana in limba romana, uite un site: http://anime-ro-sub.net/category/nana/