| Smileee a întrebat:

Bună.

Cine îmi poate povesti şi mie ce s-a întâmplat în " Iubiri Secrete " din data de 11 mai 2011, miercuri?

Cum a reacţionat Maria şi Radu când i-a văzut pe Andrei cu Delia în pat?

Fundiţa love struck.

Răspuns Câştigător
| MoonLight a răspuns:

Maria a facut scandal si a plecat din casa aia. Radu a dat-o afara pe Delia, iar Madalin a sechetrato cateva zile pe Anda ca nu ii dadea CD-ul. Delia vazand ca Anda nu ii raspunde a mers la ea la usa si a auzit zgomote, a chemat un calatus. A eliberato pe Anda si a intrebat-o cine i-a facut asta. In secunda 2 amandoua au plecat cu tot cu CD-ul la politie. Madalin s-a dus cu masa in apartament unde a incuiat-o pe Anda si n-a mai gasit-o acolo, dar a gasit un bilet cu ceva gen "O sa putrezesti in inchisoare nenorocitule!"
Si mai departe o sa vedem:d

3 răspunsuri:
| katycc a răspuns:

Au inceput sa tipe amn2 delia si andrei nu au stiut ce se intampla.maria a plecat iar delia a fost data afara de catre radu deoarece nu a crezut-o ca nu a facut nmic.delia a ajutat-o pe anda sa scape din casa lui madalin unde o tinea legata si sechestrata si au fost la politie iar acum politia il va aresta pe madalin.comisarul(tatal lui andrei) vrea sa o convinga pe maria ca baiatul sau nu ar face asta dar maria nu vrea sa auda.iar mama sa o sustine.delia s-a intors la prietena ei.radu e f suparat pe andrei.si a facut scandal.i-a spus ca ii e sila ca e fratele sau si a plecat.nu vrea sa il creada pe andrei.valeria da vina pe delia ca poate ea s-a pus in pat langa andrei ca sa le faca rau lui si mariei.si cam atat

| Madda a răspuns:

Ce se sse intample. Maria s-a despartit de Andrei Si a plecat la maicasa si i-a zis. Si Radu si Delia : Radu a dat'o afara pe delia din casa.laughing.

| porschefan a răspuns:

A reactionat rau de tot, era sa faca apoplexie!