| Allways a întrebat:

Cine imi poate spune cum sa pun video(adica ceva filmulet scurt) pe twitter la avatar in loc de poza? la cel mai detaliat sau exact raspuns dau funda!

Răspuns Câştigător
| Pufuleteeeee a răspuns:

Pai poti sa faci cu photoscape acolo cand o sa deschizi o sa iti apara tot felul de foldere si dai clik pe ANIMATED GIF si de acolo iti faci din poze un fel de filmulet in rest din cate stiu nu poti sa iti pui filmulet doar secvene sau asa... funda?happy