| MaDrogezCuPepsiCola a întrebat:

Buna!
Cine imi zice si mie 2 propozitii cu cuvantul "because" si cu cuvantul "so" tot doua in engleza!
Funda pentru cel care raspunde mai repede!

12 răspunsuri:
| Anonymus314 a răspuns:

I eat because i am hungry.(Mananc pentru ca mi-e foame)
I go to school because i want to learn.(Merg la scoala pentru ca vreau sa invat).
So:
You are so smart.(Esti asa destept)
So what? (Si ce?)

| Holocaust a răspuns:

"Because you are so gay"...sau "I told you this because you are my friend." si "You are so funny!"-chestii de genu'.PS:nu te mi droga cu CocaCola cool

| MaDrogezCuPepsiCola explică (pentru Holocaust):

laughing dapoi ce sa facem daca imi place coca cola?!rolling on the floor

| Anonymus314 a răspuns (pentru MaDrogezCuPepsiCola):

Are dreptate, treci pe pepsi rolling on the floor

| Holocaust a răspuns (pentru Anonymus314):

Da,serios laughing E mai bun PePsii.

| MaDrogezCuPepsiCola explică:

laughing dapoi sa vad cu ce ma pot droga mai binelaughing

| ღAnaSawakoღ a răspuns:

Because I am cliver.Because she is my sister.So,where are you live? So, I can jump. Funda?

| KiddoC a răspuns:

Because I need more time to decide.
Because you are my best friend, and I don't want to lose you.

So you want to do this because she told you to do or is your own decision?
So you lose and you came at me to teach you how to beat him.

| aolicaaaaa a răspuns:

Because of you I made it!
I like movies because is so funny.
...si cu so...gandeste si tu

| xXxDropsBoyXxXLăvMeee a răspuns:

Because i love you.
I can't because I do not want.
You are so funny.
You are so cool.

| morenaxoxo a răspuns:

Because of you I win, thank you! (Din cauza ta am castigat, multumesc!)
I want to buy it because I need it. (Vreau sa o cumpar pentru ca am nevoie de ea.)