| anonim_4396 a întrebat:

Buna Cine joaca Lady popular va rog sa ma ajutati si pe mine Cum pun la comentarii poza, am vazut instrumentele si patratelul pentru imagine si nu merge nu stiu ce sa fac Dau Funda

1 răspuns:
| lariisa99 a răspuns:

Exista un site cu o imagine cum ar fi asta :quote=Motanitza]epoque lady kiss you [/quote tu ii dai pe patratul ala cu imagine la inceput si la sfarsit cand scrii comentariu apoi iti iese [quote=Motanitza]epoque lady kiss you [/quote] nu stiu daca ai inteles!

fundita!batting eyelashes