| DeeaRaawr a întrebat:

Cine joaca vanatoarea de vampiri-kubeti si are dubluri? am dubluri tulpina de trandafir, scut si carte de vraji si am nevoie de usturoi, sageata de argint, soare sh puterea vrajiorului

pls help me daca aveti dubluri!

10 răspunsuri:
| LNK a răspuns:

Salut!
Am eu o dublura la "Soare". In schimb am nevoie de "Scut" sau "Carte de vrăji".
Daca vrei sa vorbim trimite-mi un mesaj privat.
Pa-pa! happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pot eu sa iti dau sageate de argint sau soare sau puterea de vrajitor
daca vrei trimite-mi prin mesaj codul de la cartea de vraji si punemi ce insigna doresti.
astept un raspuns

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am eu sageata de argint daca o vrei...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ofer sageata de argint. am doua din astea si m enerveaza nu am la cine sa le dau

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da am toate ce tile doresti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am usturoi si sageata de argint

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna am eu dubluri! ionela_frumusik8999

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am o dublura la soare da-mi codul de la scut pe adresa de mess uunicatt

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna am soare si usturoi dar vreau in schimb cartea de vraji
urgent

| teoclauditza a răspuns:

Iti dau usturoi pentru tulpina de trandafir. Intra pe mes la : nmclaudia.