| DezdemonaM a întrebat:

cine poate sa-mi dea niste chestii genu: erau 3 pesti intr-un lac dar doi s-au inecat cati nau mai ramas? R:pestii se ineaca in apa? cu cat mai multe cu atat mai bune... fundaaaaa...

7 răspunsuri:
| Caty2000 a răspuns:

Stateau 3 pasari pe copac, vanatorul impusca 2, cate pasari au ramas? niciuna, a treia a zburat de frica. sau ce cuvant daca il spui nu mai exista? liniste!

| LittleReasonToSmile a răspuns:

Care e cel mai distractiv lucru cand faci curatenie?
R: Cand fugi cu aspiratorul dupa pisika
laughing

| melaniame a răspuns:

Pestii nu se ineaca in apa. ei pot muri doar daca sunt in apa si nu pot ajunge la suprafata pentru a lua aer.

| DezdemonaM explică (pentru melaniame):

Mai citeste odata cu grija intrebarea ....eu nu am cerut ce mi-ai spus tu.ma rog nu mai conteaza, mersi oricum

| mikyloveyou a răspuns:

PE un fir de telegraf sunt 10 pasari. Vanatorul impusca 3. Cate mai raman?
R: 0. Celelalte se sperie.
Care cer nu are stele?
R: Cerul gurii
Cum iese un negru din marea rosie?
R: ud.
Acum nu prea am multe in cap dar cand imi voi aminti voi mai pune big grin

| CryingDevil a răspuns:

Ana are in cos: 2 mere verzi, 3 galbene si 4 rosii.Cate mere are Ana? rosii nu mere rosii deci sunt 5 mere... funda?