| Boomzz2012 a întrebat:

Cine s-a uitat la Wrestlemania 27.Imi spuneti va rog cine a castigat meciul intre The Miz si Jhon Cena cine a castigat centura! Va rog! Si va rog daca stiti dati-mi vidioclipul de la Wrestlemania 27 cu ei.

Răspuns Câştigător
| deeeeeeaaa a răspuns:

Pai a castigat the miz dar datorita lui daniel bryan of il urasc pe the miz

4 răspunsuri:
| BiaSiAtat a răspuns:

Te uiti la wrestling? faci de rusine rasa feminina!

| Ryse a răspuns:

Si eu ma uit care-i problema?

| DarkNight123 a răspuns:

Fratee cica datoria lui daniel bryanlaughing)))) a castigat the miz pentru ca au fost amandoi afara din ring si a numarat arbitru pana la 10 si si-a pastrat centura ca ea se poate castiga doar prin pin-fall sau submison dar dupa a venit The Rock nu Daniel Bryan ca The Rock a fost gazda si a repornit meciu si i-a dat un rock bottom lui cena si miz a castigat...

| Fly2Sky a răspuns:

Banu datorita lui the rock nici atata nu stii