| ashley26pink a întrebat:

cine stie cum pot sa creez un site dianala acre sa semene cu messengerul sau cu facebookul, dar sa imi salveze parola atunci cand cineva se logheaza?

1 răspuns:
| razvanule a răspuns:

Messengeru nu e site... si decat sa te chinui sa faci un site mai bine ii trimiti "victimei" un keyloger (un program sub forma de poza sau altceva care iti trimite absolut tot ce scrie persoana respectiva si dupa caut tu ce a scris imediat dupa id-ul lui )