| adikiller1 a întrebat:

Cine stie statusuri de genul:"Te iubesc si te ador ca un pui de cioara chior?". Dau funda celui mai bun status

Răspuns Câştigător
| sufletsel a răspuns:

Iti trmit din departare multe sticle si borcane si ca mult te mai iubesc drept in cap ti le trantesc!

3 răspunsuri:
| cat212 a răspuns:

Esti frumoasa ca o cioara, ochii tai imi aduc boala. parul tau ca coada vacii, cand te vad m'apuca dracii! big grin

| FlorinaOnt a răspuns:

Iti trimit din departare o tigaie si-o caldare, si ca semn k te iubesc, drept in cap ti le trantesc...:d

| BomboniQA12 a răspuns:

Te iubesc pina la stele ca pe o cirpa de podele!
Te iubesc de nu mai pot ca pe un porc cu sirma-n bot!
Te iubesc luate-ar dracii ca peretii varuiti dar daca te-am vazut cu alta te-am facut cartofi prajiti!