| AnMa a întrebat:

Buna!

Cine stie un joc cu scheiborduri...adica acum cativa ani cand eram micuta aveam vreo 7 ani :)) si era un joc asa dragut :X:X dar care nu mai stiu cum il cheama =((

te plimbai cu skate-ul prin oras, te duceai la pista faceai ce vroiai cum vroiai... era 3D si cu omuleti draguti... daca stiti jocuri de genul acesta va frumos sa ma ajutati si pe mine cu nume de jocuri poate ca il gasesc pe al meu

cam asa aratau oamenii http://www.google.ro/......tp?/imgres r:0, s:61&biw=1259&bih=525 dar aveau maini :D puteai sa elgi fetita sau baietel si cam atat imi amintesc...

multumesc :D >:D

7 răspunsuri:
| AnMa explică:

Este pentru PC daca va duce in eroare poza... am gasit imaginea asta dar e de la un joc Wii dar cel care il caut este pentru PC

| AnMa explică:

Aa da. apropo de asta nu este online big grin

| MaRia_1799 a răspuns:

Eu nu stiu nici un joc de acest gen! Dar daca este un joc vitual cu avatare scrie pe google Virtual World lists! Si o sa-ti dea o lista cu o gramada de jocuri virtualebig grin!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca Tony Hawk Pro Skater, toate jocurile dins eria asta sunt foarte bune

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

3d scheiuart

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici eu nu stiucrying

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si m-am jucat toate! incearca asa :tony hawk pro skater 1, 2, 3 si
; tony hawk american wastland; tony hawk underground 1 si 2; tony hawk project 8; skate 2 si 3.si atatea sunt pe pc din cate stiu.