| corali a întrebat:

cine stie un site unde sa fie poze frumoase pentru avata? fundita!happymultumeschappy!

5 răspunsuri:
| тøхх a răspuns:

Mm...http://www.charmroyal.com/graphics/photography.php
Consider ca unele dintre ele sunt perfecte pentru avatar. Bafta!;*

| KidOoNh a răspuns:

Http://www.avatare-messenger.ro/ aici iti poti si crea avatar numai bine Funda:D

| cισcσℓαтαﺕαєяαтα a răspuns:

Cele mai bune poze? In natura!happy Trebuie doar sa stii doar ce sa fotografiezi.

| MihaelliQue a răspuns:

Zedge.net sunt pentru telefoane. dar eu iau si pentru avatarlove strucksunt unele suuuperbe:*