| StDrOg a întrebat:

cineva priceput in dedublare astrala, imi poate spune cum se intampla acest fenomen, stiu multe lucruri despre dedublare astrala, insa unele sunt neclare, cum te intorci inapoi in corp, poti pati ceva rau si ce se poate schimba in viata mea dupa acest fenomen, cand sunt dedublat ii pot influenta pe altii, cand sunt dedublat ce simt si ce vad, pot calatori in viitor, pot schimba trecutul? Va rog cineva priceput. MULTUMESC MULT. Dau Funda celui care ma ajuta cel mai mult :* :* happy

Răspuns Câştigător
| Dismally a răspuns:

In general poti ajunge la dedublare astrala prin meditatie sau prin vise lucide. Genul acesta de "calatorii" au o durata destul de scurta iar la final te intorci automat. Daca poti pati ceva rau e greu de spus, nu ar trebui dar nu poti sti niciodata. Nu poti calatori in viitor, nu poti schimba trecutul si nu ii poti influenta pe altii decat daca vei fi super puternic (foarte putin probabil sa ajungi la astfel de performante).

| StDrOg explică (pentru Dismally):

Tu ai avut experiente de genul acesta? Daca da ...cum a fost? happy

| Dismally a răspuns (pentru StDrOg):

Da, am avut si a fost ok happy

| StDrOg explică (pentru Dismally):

Cum este? Inainte de a te dedubla ce simti? Unde te trezesti tot in locul acela unde se afla si corpul? esti precum o fantoma nu? adica poti calatori pe unde vrei? poti trece prin pereti etc? (SCUZE CA PUN MULTE INTREBARI INSA SUNT PASIONAT DE ACEST LUCRU SI VREU SA IL EXPERIMENTEZ ) happy happy happy happy happy happy

| Dismally a răspuns (pentru StDrOg):

Este o experienta unica happy Nu, calatoresti intr-o lume astrala, ceea ce vei vedea este foarte diferit de lumea materiala in care traim. Poti trece prin pereti sau ii poti face sa dispara. Prea multe nu ii poti spune nici eu despre asta, nu sunt expert in domeniu, eu am incercat mai mult din curiozitate pe urma am renuntat si am continuat cu alte domenii happy