| florynnaa a întrebat:

ciudat dar merge.cum imi pot imbraka papusa la lady popular cu hainele pe care i le-am cumparat? nu le gasesc nicaieri. funda:X

Răspuns Câştigător
| IuliaTeodora98 a răspuns:

Buna.Intri pe pagina principala si in dreapta dai la garderoba, daca ti-ai luat fusta dai in garderoba pe fusta daca ti-ai luat... dai pe...
Funda?

1 răspuns:
| GabrielaIoana a răspuns:

Pai dai la profilul domisoarei tale tongue si apoi la garderoba mea si acolo in dulap vezi haine si dai clic de ex pe pantaloni si jos o sa-ti apara o bara cu toate perechile de pantaloni care le ai.nu e greu. Sper ca ai inteleswinking