| xZambetVag a întrebat:

Credeti ca ar trebui sa-mi fac percing?

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sepukku ar merita.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Parerea mea este ca nu ar trebui sa iti faci.
Daca prietenii tai, doresc sa iasa in evidenta, cu un piercing, nu inseamna ca daca tu nu iti faci piercing o sa fi mai prejos de ei.
Daca ei se simt complexati de felul cum arata, nu inseamna ca trebuie sa fi si tu! happy

| Generalul a răspuns:

Depinde doar de tine daca iti doresti, nu te lasa influentat de cei din jur in cazul in care te incurajeaza sa-ti faci pentru ca considera ei ca ai arata mai cool, sau in caz contrar de cei care iti zic ca nu ti-ar sta bine, insa tu ai vrea... Decizia e a ta, nu a altora!

| Memories a răspuns:

Depinde daca tie iti place acest lucru o poti face cu mare placere ( daca te lasa parintii sau ceva de genu) dar ar trebui sa stii ca s-ar putea sa te cam doara pe moment iar apoi nu vei putea manca cateva zile (daca ti-l faci in limba)

| xZambetVag explică (pentru Memories):

Nu in limba, in buza.