| Here4u a întrebat:

Cui ii plac serialele turcesti "Cantec fara sfarsit" si "Inima nu respecta reguli"?:X:X:X:X

8 răspunsuri:
| benny a răspuns:

Lui gigi becali ii plac filmele turcesti :)) asta a recunoscut el intru-un interviu :))
http://www.showbiz.ro/sport/7437843-gigi-becali-in-lacrimi-pentru-ezel

| DolsePapusik a răspuns:

Mamei mele laughing "inima nu respecta reguli"! Si cremie d ca incepe sa imi placa si mie love struck!

| qwerty21 a răspuns:

Mie nu.

| Cezaraa a răspuns:

Mie imi place mai mult "Cantec fara sfarsit " de fapt mi-a placut ca s-a terminatsad dar urmaresc si "Inima nu respecta reguli " si acum urmaresc si filmul cel nou "La un pas de fericire " e dragut filmul dar tot mi-a placut mai mult "Cantec fara sfarsit"

Răspuns utilizator avertizat
| alinutzaap a răspuns:

Mieelove struck

| 1123152525 a răspuns:

E da aldoile adica inima nu respecta regulii

Răspuns utilizator avertizat