| Tokha a întrebat:

Cum ar fi daca StelaTPU si RalucaTPU ar organiza o excursie de vara? Ne-am cunoaste toti unii pe altii, pe Bacemi, pe Cretaker, pe NOname, Legiuitoarea etc etc...Ne-am trezi dimineata toti si mancam, ne spalam, o cafea etc si dupa aceea sa intram pe laptopuri sa stam pe net si pe mess 30 min si dupa aceea unii mergem la pescuit si unii sa gatim ce ne aduc, apoi cat timp fac mancarea ceilalti aranjeaza mesele si alea, alea, si dupa ce mancam, dormim si noi 2 ore, si cei care nu dorm se duc in padure, iau lemne, si despacheteaza frigarui deja pregatiti de acasa, si apoi cei care se trezesc se duc sa se spele pe maini evident si mergem la foc.pana atunci se face seara si trebuie sa ne dam cu spary de tantari pe noi si in corturi. Ce credeti? Am stat vreo 30 min ca sa scriu si sa ma gandesc. Ce parere aveti?

Răspuns Câştigător
| zalisa a răspuns:

... și am face un foc de tabără, apoi am cânta la chitara, am juca mim... ar fi frumosss! day dreaming

23 răspunsuri:
| M00tssuuLLee a răspuns:

Dah o idee prea mistolove struck

| Minks a răspuns:

O idee chiar geniala. Chiar mi-as dori sa cunosc pe cativa!

| DakotaRoyse a răspuns:

Cred că ar fi fain laughing Am cunoaşte o grămadă de lume care probabil, s-ar ajuta între ei thinking Zic eu. Că dacă suntem "toţi pentru unul", aşa ar trebui să fie laughing

| Nicoleta a răspuns:

Ideea e buna, doar ca programul propus de tine cam plictisitor si dezorganizat(fara suparare)
happy

| Skittles19 a răspuns:

Buna.

Mi se pare o idee destul de draguta. Eu respect atat intrebarile, dar mai ales raspunsurile utilizatorilor pe care i-ai mantionat tu mai sus, atat din punct de vedere gramatical, cat si din punct de vedere al "originalitatii" in sensul ca ei nu copiaza de pe wikipedia sau din alte locuri. Ar fi frumos sa ne intalnim cu totii sa ne cunoastem, sa discutam etc. Si atunci cand ai mentionat de frigarui deja simteam mirosul. laughing

Sper ca am fost de ajutor.
Pa, pa!

| Th3eo a răspuns:

Ar fi foarte tare. chiar mi-ar place mult sa ii cunosc pe utilizatorii TPU si sa ne petrecem un weekend impreuna. Sa speram ca vede cineva cu initiativa asta si poate se va rezolva.

Numai bine:X

| ImiBatJocDeTpu a răspuns:

rolling on the floor) Esti Nebuna cu N mare rolling on the floor)

Vin daca tu platestirolling on the floor

Si eu ma spal pe maine, si tu te dai cu sania, si ea se duce in padure, si el face o plimbare, si noi mergem la WC, si voi gatiti, si ei dorm, si ele dau cu sprai rolling on the floor

Pe langa ce esti o blonda vopsita in brunet nici sa te exprimi nu stii rolling on the floor)

| 54ndy a răspuns:

Ar fi supertare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

laughing ai imaginație. Totul in detaliu laughing la baie cand ne ducem?

| Giulia16 a răspuns:

Si eu as dori acest lucru, dar unde se va desfasura excursia? Si crezi ca oamenii vor da 1 milion sau cat vor da ca sa mearga intr-o excursie, eu una m-as duce dar problema e ca stau si prost cu banii, si in plus asta nu e problema asa grava, dar nu cred ca m-ar lasa parintii.Si oamenii de azi sunt zgarciti si pe 5 bani.Sunt niste oamenii care isi fac cont doar ca sa vorbeasca pe TPU, dar nu sa discute ca oamenii cu minte, ci doar prostii. O sa discutam si cu Raluca.

| Pisicuța a răspuns:

Ar fi bine happy
Mie imi place ideea happy
Ar fi bine sa o puna in aplicare, si ar fi bine si pentru ILoveCretakerhee hee ar lesina daca l-ar vedea pe Cretaker laughing)

| Maria_5356 a răspuns:

Ar fi super love struck ne-am face prieteni din toate orasele.eu deja mi-am facut :* si vreau cati mai multi!

| Meli a răspuns:

Idee frmoasa, originala... ai imaginatie big grin

| pwp a răspuns:

Foarte tare ideea!
respectele mele love struck

NOname
| NOname a răspuns:

Iti dai seama, ca nu ne-ar ajunge o padure? La cati suntem... oh go on
Dar idea in sine e interesanta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@NOname : mi-ai luat vorba din gura. Ne-ar trebui vreo 5 paduri.(daca am veni toti)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie mi de pare tare idea...

| Cretaker a răspuns:

>In inima padurii
>Internet

ori sunt eu inapoiat, ori folositi cheile alea Vodafone.

| Prajitură a răspuns:

Suntem "doar" 107. 559 Utilizatori...
Ce e aia oh go on.
Frumoase vise ai.
Nu cred ca se va intampla, dar mi place cum gandesti. laughing

| NoBoDy_9430 a răspuns:

OOO...deabia astept sa o vad pe Roza cum ii da cu matura in cap iubitului ei:Xrolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da este geniala imi pla eccum gandesti poti sa imi daidda pe id-ul lung_sergiu2003daca te rog:*

| dsadasdsada a răspuns:

Dar nu mai comentati, ca nu vin toti mha :O straight face sa vedem cine organizeaza laughing si cati bani se dau smug si da ne luam modem de la Vodafone laughing ar fi super [ ar fi... ar... rolling on the floor facem si fan-cluburi etc.

| anna7_4794 a răspuns:

Chiar ar fi dragut...