| YoUaReAngel a întrebat:

Cum fac sa mut 2 adolescenti pe Sims2? Adica, baiatul e din alta familie si fata tot din alta famile. S-au indragostit si vreau sa-i mut impreuna intr-o casa. Atentie, Sims2! happy Ma ajuta cineva?

Răspuns Câştigător
| kitty_9669 a răspuns:

Poti doar daca sunt foarte indragostiti...sa le dai propose-Move In (adica sa-i ceara sa se mute)

5 răspunsuri:
| robijam a răspuns:

Poti doar mutand intreaga familie a unui adolescent in casa celorlalti.

| YoUaReAngel explică (pentru robijam):

Sigur? Adica nu o sa-mi zica " Aceasta casa este deja ocupata."?

| robijam a răspuns:

Sau joacate The Sims 3 e super, eu am toate expansionurile si stuff-urile pana acum adica la Seasons.

| YoUaReAngel explică (pentru robijam):

Da vreau si sims 3 dar nu stiu de unde sa-l iau ca pe net e sunt doar virusi happy

| Miawlica a răspuns:

E cum a zis si kitty_9669 sau... daca nu poti muta intreaga familie si sa il lasi doar pe el in viata, pe restul ii omori devil asa fac eu :d