| Gabrielle_4620 a întrebat:

Cum imi pot face si eu un site free cu teme si grafica buna, sa pot atasa forum si sa il pot publica ma refer ca atunci cand ii dau cautare pe google sa il gasesc. (nu vreau blog sau forum simplu)
PS:ofer funda happy

4 răspunsuri:
| Dobitoc a răspuns:

Incearca sa-ti faci un blog pe www.blogspot.com este mult mai bine decat sa-ti faci un site.Si site-urile bune nu sunt gratis.

| Gabrielle_4620 explică:

Mersi. dar vreau site oricum mai caut.

| Micutu23 a răspuns:

Acum depinde ce anume cauti. Platforme sunt multe. Si unele sunt si gratis. Iti recomand PHP NUKE usor de utilizat si de configurat, dar pentru asta iti trebuie host. Sau poti merge pe www.ucoz.com si iti creezi site are si optiune de forum etc. Un site facut la ucoz poti vedea aici. www.bd-guild.do.am

| Leandro a răspuns:

Incearca pe www.ucoz.ro, un sistem accesibil prin care poti sa-ti creezi un Site cu Forum GRATUIT. Se adreseaza tuturor, incepatori sau avansati si vine cu o interfata in limba romana!
uCoz ofera tuturor celor inregistrati, gazduire, domeniu gratuit (de tip nume.ucoz.ro), spatiu nelimitat (care porneste de la 400 MB si creste constant), peste 250 de template-uri gratuite si multe altele.

Aici poti sa te inregistrezi: http://www.ucoz.ro/register

Iar aici ai un tutorial video: http://www.tutorialevideo.info/? p=3090

Mult succes!