| anonim_4396 a întrebat:

cum pot adauga prieteni la jocul barn buddy de pe hi5. Dar sa intre prietenii.

Răspuns Câştigător
| beka a răspuns:

Trebuie sa-i pui in top friendshee heesi o sa-ti apara ca si prieteni la barn buddy...deci pune cati mai multi in top, mai ales pe cei care sti ca au gradina la fel ca si tinewinking

4 răspunsuri:
| BlackPearl a răspuns:

Intri in joc si vezi ca jos iti apar niste iconite cu un plus pe ele, dai acolo si cauti prietenii apoi dai Invitahappy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mda eu am dat si la neibourghs jos si sus la invite a friend bla bla bla tot nu merge... mi-a mers odata numa ca mi-a trimis mie cineva sa ma joc straight face si acum nah...

| AyaStormhold a răspuns:

Pai...sus ar trebui sa scrie invite friends (pls fundita)

| ciprian_5265 a răspuns:

Apropo si eu caut cum se baga prieteni pe barn buddy