| StefaniaM a întrebat:

Cum pot face imagini din alea de genu' "Stai calm si da like"? Si cum se numesc?

Răspuns Câştigător
| Ralucutza15 a răspuns:

Http://www.keepcalm-o-matic.co.uk/
Acesta este site-ul pe care se fac aceste poze.Toate pozele de pe Facebook cu Keep Calm, sunt facute pe acest site.Il faci dupa cum doresti si il poti salva in calculator.;)

2 răspunsuri:
| K3nnT2013 a răspuns:

Este Foarte Usor poti sa faci cu PhostoShop http://pixlr.com/editor/ online daca vrei sa te ajut Contacteazama r.germanu@yahoo.com

| ReusxD a răspuns:

Foloseste Photoscape, poti scrie si poti lipi alte imagini peste cea precedenta.Sau cel mai simplu www.PiZap.com