| sasha1265 a întrebat:

Cum pot face pe Facebook un grup? Ex: familie: popescu, ionescu; colegi de clasa: ioana, andreea. Cel mai detaliat raspuns primeste FUNDA+VOThappy

Răspuns Câştigător
| AAAA31 a răspuns:

OK! 1. Dai la tin pe profil
2. unde scrie numele tau dedesuptul lui sunt cateva informati si la sfarsit scrie "editeaza profilul" dai acolo
3. apoi in stanga o sa-ti apara o lista cu informati de baza, poza de profil s.a
4. dai unde scrie prieteni si familie
5.acolo va scrie stare civila, familie, prieteni importanti
6 Unde scrie familie mai jos scrie adauga un membru al familiei dai acolo selectezi persoana si alegi gradul de rudenie
apoi daca vrei sa faci alt grup
1 deasupra unde scrie salvati modificarile scrie "creati o lista noua
2 dai unde scrie "creati o lista noua" si o creezi prima oara o sa-ti apara scris mai mare "introdu un nume " si acolo scrii numele grupului apoi selectezi prieteni si dai "creeaza lista"

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deschide-ti lista de prieteni si in dreapta sus ai "Editeaza prieteni" deschizi, si apoi sub "acasa" ai "+ Creeaza o lista". Iti deschide o casuta si acolo cel mai sus scrii numele grupului si apoi selectezi din lista de prieteni. Succes Fundita?!? big hug

| ralyca99 a răspuns:

Deci dai sus pe profil apoi intre numele si pozele tale sunt niste cuvinte scrise si la sfarsit scrie editeaza profilul dai pe el si in stanga este o lista cu diferite chestii pe care poti sa le scrii despre tine iar tu trebuie acum sa dai pe,, prieteni si familie'' si undeva scrie familie si apoi adugi acolo pe cine vrei iar la prieteni trebuie sa dai pe creeaza o lista (cuv prieteni este sub familie)si scrii acolo numele grupului si adaugi. Sper ca ti-am fost de ajutor. funda?

| Myhaella_Sofrony_1998 a răspuns:

Si eu vreau acelasi lucru...si nu stiu cum se face***