| Paramore_1504 a întrebat:

.Cum pot sa lipesc mai multe melodii? Eu am mp3cut,WavePad si Audacity ..Imi puteti da un video in care sa-mi arate cum sa lipesc? Sau macar sa-mi explicati? Va rog.puppy dog eyesCel mai bun raspuns >-- Funda :*

3 răspunsuri:
| carhartt a răspuns:

Poţi să faci asta chiar şi în Movie Maker, care este preinstalat în Windows.
Pur şi simplu, iei 3 melodii, le pui una langa alta pe acea bandă de sunet şi gata, dai salvare.

| alwayssmile a răspuns:

Http://www.myexpert.ro/intrebare/program_editare_melodii-59771.html
Acolo gasesti pe unul care iyi raspunde la intrebare. Funda?

| Nastase_Iulia_1990 a răspuns:

Buna am si eu 3 strofe cum fac sa le lipesc pe toate 3