| Ooterog a întrebat:

Cum pot sa ma fac vip pe Imvu fara sa platesc nimic, adica free? Am auzit ca se face cu www.imved.com dar cand intru pe site imi apare cu totul si cu totul altceva. Mai demult aveam un cont si m-am facut vip cu acest site si era altfel. Scriai datele iar peste 2 zile te facea vip daca nu ma insel :-? Va rog mult ma puteti ajuta :*?

2 răspunsuri:
| DeyutzaDeea a răspuns:

Eu sincer nu cred ca te poti face VIP fara sa platesti. Cred ca pe www.imved.com nu poti deveni VIP.

| NikNow a răspuns:

Ca sa te faci vip pe imvu fara bani nu poti.Doar daca ai hack dar nu este indicat hack-ul deoarece iti poate suspenda contul.Incearca si tu si roga-te de cineva poate iti da el un cont vipwinkingGood luckhappyFunda?