| mih5a a întrebat:

Cum priviti noul an scolar care va incepe in curand?

Răspuns Câştigător
| ioana_6413 a răspuns:

Cu teamă... încep primul an de liceu şi recunosc că mi-e teamă. Mi-e teamă de colegi noi, de profesori noi, emoţii tipice big grin

Câţi ani ai? big grin Baftă oricum!:*:*

16 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Cu optimism.Acum ca stiu unde vreau sa ajung, ce trebuie sa fac pentru a-mi atinge scopul mi se pare mult mai simpluhee heeE ciudat cum un singur eveniment banal te poate schimba la 360 de grade

| Sოﺁℓε a răspuns:

Buna! naspa se schimba profesori mereu si pe cand te obisnuiesti se termina anul. teme, invatat.note. trezirea dimineata la 6:40.laughing nu e usor

| Ana-Maria94 a răspuns:

Eu sincer il privesc cu teama, pentru ca am intrat in a9a si e primul an de liceu, mi-e frica de profi de noi colegi de tothee hee

| mih5a explică:

Cu teama si eu! Nu stiu ce examene se vor da! Trec in clasa a 8-a!crying
Examene... wow!

| Aiicha a răspuns:

Abia astept sa nu inceapa! Urasc sa invat dimineata... poate pentru ca nu sunt eu o persoana asa matinala.

| Mony a răspuns:

Deacord cu sυиғℓσωєя

primul an de liceu, trezire dimineata la 7 sad vai
ce bine at fi daca am putea opri timpullaughing sau sa dam timpul inapoi sa inceapa vacanta de la capatlaughing dar asta nu-i posibilsad

| LNK a răspuns:

Sunt nerabdatoare sa inceapa. laughing Plus ca mi-e foarte dor de colegi si unii profesori.

| sun_8299 a răspuns:

Pentru mine va fi ultimul an de liceu. De-abia astept bacul si admiterea.

| mihaelabr a răspuns:

Frica, emotii gigantice, entuziasm(haine noi uhu!) frica (am o groaza de teme si nu prea le-am terminat)
colegi noi, profi noi alea alea ( am trecut a 9 a )

| ioana_6413 a răspuns:

Baftă cu admiterea, Michelle, pregăteşte-te foarte bine, că nu se ştie ce idei creţe le mai vin inteligenţilor de la putere!

| Just_3218 a răspuns:

Hi! Pai.eu cu putina teama.Trec intr'a 9'a.si nah. cateva emotii. da vor trece si astealove struck. Tu?smug.:*

| ፚᏬፚᏬ a răspuns:

Eu zic ca va fi bun doar ca nu cred ca o sa mai am aceias profesoara care era super si...pentru mine o sa fie mai greu! Pa! Iti doresc o seara frumoasa!

| FunkySmile a răspuns:

Cu emotii... noi colegi, noi profesori, o noua scoala, alt program. Trec a 9 a si de abia astept viata de licean sper sa fie asa cum ma astept sa fie. Bye

| szilard45 a răspuns:

Cu ochi buni si cu multa speranta si ca pot face multe chesti pe care n-am reusi sa le fac

| HarryPotter a răspuns:

Pai sper sa fie bun.eu trec in clasa a8-a si vreau sa fie bun din toate punctele de vedere, mai ales cu examenele

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Minunat. Deabea astept:X. Mi-e foarte dor de colegi.