| alinaWalina a întrebat:

Cum s-a terminat "Nora pentru mama 4"? din 2 iulie 2010
mersi
Dau funda:*:*

8 răspunsuri:
| Aysa19 a răspuns:

Pai Diana si Valentin au iesit castigatori!
Brandusa a fost eliminata!
Alina cu Laur nu s-au casatorit!
Cristina cu Lucian si diana cu Vali s-au casatorit:X
big grin
Funda?happy
:*:*:

| Spufff :x a răspuns:

Au castigat Diana si Vali...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Diana si valentin au castigat marele premiu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Diana si Vali au castigat iar cristina si lucian s-au casatorit la fel ca si diana cu vali

| madutzaa19 a răspuns:

Pai pana la urma a castigat Diana si Valentin

| karlalov a răspuns:

Pai au castigat finala valentin si diana, cristina si lucian pe locul doi iar alina si laurentiu locul 3, brandusa a iesit din concurs. au facut nunta vali si diana si cristina si lucian si cam atathappy

| ionelbuju a răspuns:

Diana si Valentin, cel mai controversat cuplu din competitie, sunt fericitii castigatori ai Marelui Premiu de la Nora pentru mama 4, in valoare totala de 500. 000 lei.

Fiind hotarati sa faca pasul cel mare, Diana si Valentin s-au casatorit la Nora pentru mama 4, dupa ce doamna Valeria a acceptat sa fie "mama" Dianei.

Ca si un semn prevestitor, Dianei i s-a rupt tocul chiar inainte cu putin timp de oficierea casatoriei.

Cei doi indragostiti au avut 2 perechi de nasi, Alina si Ionut de la NPM3, respectiv fratele lui Valentin si sotia acestuia.

Liliana, fosta concurenta NPM4, a dorit sa ii felicite in mod special pe cei doi, urandu-le numai bine si asigurandu-i ca nu mai exista niciun resentiment fata de acestia.

Diana, castigatoarea Marelui Premiu din competitia Nora pentru mama 4, a declarat ca doreste ca o parte din marele premiu sa-l doneze unei familii nevoiase.

Pe langa Marele Premiu, Diana si Valentin au castigat si o superba luna de miere in Antalya.

Ce parere aveti de castigatorii editiei Nora pentru mama 4, Diana si Valentin?

| alle3xa a răspuns:

Pai marele premiu l.au castigat diana si valentin si sau si casatorit in direct si sa mai casatorit in direct si cristina cu lucian
dar diana cu vali au castigat marele premiu:X:X