| unasempliceragazza a întrebat:

cum sa fac si eu sa skap de burtica, nu sunt grasa doar ca am burtika, trebuie sa manink numa frukte si legume ca sa slabesk sau exerctii ceva, dau funda si vot va rog ajutor. dar in general ca sa slabesk ce e nevoie sa fac exerctii, dans, dieta? plz help

5 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Cred ca cel mai bine este sa faci abdomene! Incepi cu 20 pe zi! Si progresiv din 5 in 5, pana ajungi la 100.Si sa vezi ce usor se da burtica jos!

| justvlad17 a răspuns:

Ai putea sa incerci sa eviti grasimile, sa faci sport cat mai mult si ceva abdomene.
Eu asa am dat burtica jos happy

| ionela33 a răspuns:

Salut! cind o sa-ti fie foame sa incerci sa inlocuesti hrana cu apa, adica sa bei apa, sa vezi ca o sa te ajute.pe mine m-a ajutat.

| ionela33 a răspuns:

Ai putea inlocui hrana cu apa, cind o sasti fie foame sa beai apa.Eu asa fac.

| Mihaela1991 a răspuns:

Trebuie sa faci abdomene si sa nu te infometezi, doar sa mananci cat mai multe fibre, fructe si mancaruri sanatoase in general!winking