| Deea-BebeloOo a întrebat:

Bunahappy Cum se fac lumanarile? happy ...am cautat pe net dar nu am gasit nimic folositor sad... dati -mi voi ce va situri ...mersi happy

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://metropotam.ro/La-zi/2008/03/art3209718398-Cum-sa-faci-lumanari/ sper sa te ajute:)

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aici sus este scrie cu negru "cauta intrebari si raspunsuri " u chenar si intrebi, eu am raspuns la cel putin 3 intrebari despre lumanari, garesti acolo toate raspunsurile mele si ale celorlalti.