| florin1998 a întrebat:

BUNA! Cum se numea emisiunea aceea in care erau 2 echipe albastra si rosie si trebuia sa treaca prin ceva perete care avea forme si cine nu reusea pica in apa? Primul care raspunde primeste funda

Răspuns Câştigător
| v12345678 a răspuns:

Vedete-n figuriwinking

18 răspunsuri:
| RainOfColors a răspuns:

Vedete in figuri

| eucumine010 a răspuns:

Vedete-n Figuri.

| Innovation a răspuns:

Stiu de ce vorbesti.Parca era pe Sport.ro sau nu mai stiu, dar stiu perfect despre ce vorbesti.Din pacate nu stiu cum se numea.Imi cer scuze! Daca aflu iti spun

| Innovation a răspuns (pentru Innovation):

Se numeste Vdete-n figuri, scuze am crezut ca e pe Sport.ro ca si pe programul asta e tot asa ceva de genul.

| Innovation a răspuns (pentru Innovation):

Se numeste Vdete-n figuri, scuze am crezut ca e pe Sport.ro ca si pe programul asta e tot asa ceva de genul

| Innovation a răspuns:

Vedete-n figuri!

| Seniorithabebi a răspuns:

Vedete la apa parca.

| SarahParker a răspuns:

Vedete in figuri
multumesc anticipat

| SarahParker a răspuns:

Apropo eu am raspuns prima...

| SarahParker a răspuns:

Eu am fosst prima...

| ana00700 a răspuns:

Buna! Era una din emisiunile mele favorite, se numea VEDETE-N FIGURI de la prima tv, funda?

| v12345678 a răspuns:

Vedete-n figuri!winking

| LovellyAngel a răspuns:

Emisiunea este "Vedete-n figuri".

| florin1998 explică:

Multumesc tuturor celor care au raspuns

| SunShake a răspuns:

Vedete-n figuri winking

| NacuOfficial a răspuns:

Ah stiu emisiunea ma uitam si eu tot timpul la easad ma gandesc daca imi amintesc revin.

| Anda43 a răspuns:

Vedete-n figuri, dar nu o gasesti pe net k o caut de ceva vreme si gaseesc secvente amuzante nu tot episodul