| AngiFmss a întrebat:

Buna:d

As vrea si eu niste statusuri [de dragoste] care te pune pe picioaree.love struck, nu link-uribatting eyelashes.

Fundalove struck

Răspuns Câştigător
| MarinaElena a răspuns:

Bunahappy.

Nu mai vad nimic, demult ma invaluie ceatsa.aud prea des aceeasi gluma proasta, traieste-ti viata!

Tot ce e frumos trece mult prea repede, Imi raman in gand toate amintirile.

Everything is beautiful passes too quickly, I thought all the memories remain.

Ce-i frumos dureazã mult prea putin. Si, uneori clipele dulci se prefac in veninstraight face

Ce a fost odata nu mai poate fi.visele pierdute nu pot reveni

Chiar daca zambetul tau dureaza doar o secunda, raman multe amintire ce ma inunda; x!

Even if your smile only lasts a second, there remain many memories flood me, x!

Pe final, totul s-a daramat usor, si-au urmat moment-n care nu ma mai faceai sa zbor.

Oh all I ever want, is to see you smiling.

Imi zboara acum prin minte.Prea multe cuvinte.Dar decat sa zic ceva gresit...Mai bine nu mai zic nimic.

♥ You are my biggest wish.

Şi ştiu că niciodată n-o să mai fie cum a fost. Şi multe lucruri acum nu mai au rost.

Frumusetea ochilor nu depinde de culoarea lor ci de felul in care te privesc happy

Când avem în faţa ochilor nişte mari comori, nu ne dăm seama niciodată.

Vad blocurile,toate locurile
Toate cladirile imi trezesc amintirile

Sentimentele sunt cea mai dura arma.

Somewhere there's someone who dreams of your smile and finds your presence in life worthwhile so when you are lonely remember it's true somebody somewhere is thinking of you.

A inceput ca o gluma sau prostii. nu credeam ca o sa vreau sa te vad in fiecare zi.

I will never regret you or say that I wish I'd never met you, because once upon a time you were exactly what I needed.

Anumite momente, anumite cuvinte, anumite persoane. nu le voi uita niciodata.

Mai am puterea sa zambesc,stiu ca se poate si mai bine. N-o sa uit vreodata,de mult, ca tu ai tinut la mine, n-o sa uit cu toate ca las in urma tot ce imi aminteste de tine.

Fa ca zambetul tau sa schimbe lumea! Nu lasa lumea sa schimbe zambetul tau!; x

Am cunoscut cel mai frumos sentiment! Am invatat sa ma resemnez, sa pierd! mi-au ramas doar visele.Mi`e dor de mine cand nu stiam toate astea!

Daca plangi pentru ca soarela a disparut din viata ta, lacrimile te vor impiedica sa vezi stelele!

Zâmbetul durează doar o clipă.dar amintirile lui o viață întreagă.

Today, you don't see what i feel.

Come back and set me free. Now from infinity. Love is a mistery. Distance is killing me. :X

Da-mi sticla sa beau 4 vise,iar apoi
Da-mi un colt de rai sa uit de noi doi

Too fast, too hard, too painful.but. even if you get up during the leave scars! : -

Prea repede, prea greu, prea dureros.dar te ridici.chiar daca timpul lasa cicatrici! :-

Tot ce e frumos in lume trece! Iti raman in gand amintirile Orice ar fi ai incredere! Ca dupa vreme rea, rasare soarele! :*

Everything is beautiful in the world going! Any memories you remain in your mind as you trust! As after bad weather, the sun rises! : *

In the end, everything came easily destroyed, followed si'au moments where I was still doing his flight

♥ڪےღ ●°____"De atunci si pana acum` a trecut cevabatting eyelashes. Si vreau sa stii ca tu ink` faci parte din povestea mea! love struck___๋°●ღڪے♥laughing

♥ ڪے ღ ● °____" From then until now has been some,,). And yet I know that you're part of my story '! : x___ ๋ ° ● ღ ڪے ♥

I hear your voice vibrating noise in all the world.

Aud vibrand vocea ta in toate zgomotele lumii.

Persoanele pe care le întâlnim în viață.nu le întâlnim niciodată doar din întâmplare. există mereu un motiv.nu uita!

Bucuria şi durerea măsoară rău orele; prima le face secunde, cealaltă secole.

"Mi-e dor sa pot sa nu-mi mai fie dor de tine."

"I miss you I can not be missing you."

"You are one in a million:*"

"Sentimentele nu pot fi puse pe balanta
Nu ne poate desparti nicio distanta
Suntem suflete pereche mereu in zbor
Am nevoie de tine ingerul meu pazitor."

"Inchide ochii pentru o secunda
Asculta in inima mea cum dorul ma inunda
Permite gandului meu in suflet sa-ti patrunda
Cat de mult te iubesc o sa-ti raspunda."

"Sunt singura si ingandurata
Sunt plecata,sunt departe
Nu m-am schimbat,nu te-am uitat
Cu gandul la tine sufletul imi arde."

Nu privi in spate,lasa-n urma tot ce-a fost. Tu incercai sa te ridici.el te tragea in jos. Dar nu ceda cand stii ca inca mai poti, ca tine sunt putine dar ca el sunt toti!

As vrea sa fiu un fulg de nea, chiar daca as trai putin macar as fii pentru o zi fericita si apoi as muri linistitasad

Sa te schimb cu altcineva nu pot caci la tine imi place tot ce nu suportstraight face

Toate trec, aşa se spune. Dar nimic nu trece fără să lase urme.

As da tot doar ca zambetul de pe buze sa nu-ti dispara!

Sunt o mie de ganduri ce ma`ntorc la tine mereu fara tine e pustiu in sufletul meu|~

Aş putea să renunţ la tot dar la tine nu pot!

Fericirea nu e o destinatie, e un mod de a trai! Fericirea e atunci cand intre 2 aripi incap 2 inimilove struck

Sunt momente in viata, in care oricum ti-ar sta corpul, sufletul e in genunchi.

Imbracat in zambete aproape orice om e fals, am crezut in ochii sinceri si, da, m-am ars.

~Te vad, dar nu-mi ajunge doar noaptea in vis.Ai cheia ce deschide un suflet inchislove struck!~

E atat de simplu, da' lucrurile cele
mai simple sunt cele mai grele. crying

Erai pe primul loc, niciodata sa nu uiti, ca pentru tine am renuntat la multe si la multi

Acum mă uit pe geam şi zâmbesc. Că-s totuşi amintiri frumoase în care inca mă regăsesc

On the first page of our story, the future looked so bright.

Şi mă gândesc la ce nu e permis. La ce e interzis. La ce eu numesc : vis love struck!

Ce frumosi sunt ochii tai verzi, cand pictez totul in negru si suspin in noapte fara sa te stiu aproape

Si n-am sa uit niciodata peste cate am trecut. Si n-am sa renunt niciodata sa lupt.

Let's never stop falling in love!

We can be better.; LOVE is the answer.

S-au întamplat destule şi nu regret nimic, e o vorbă : ce nu te omoară te face mai puternic! ♥

Hey muchacho, mi alma no olvida
Como puedes ser tan hermoso,
Te quiero mas y mas.

In fiecare zi.imi este dor de tine.crying

Cat imi lipsesti nu pot sa spun in cuvintedon't tell anyone

Pana in ziua cand ne vom revedea te voi pastra in inima mea intodeauna.:X

Imi amintesc cum zambeai cum radeai mi-e dor de tine.happy

Nu te-am uitat nici macar o clipaday dreaming

Imi va fi dor de tine in fiecare zisigh

You're like an angel
coming to my life
missing you now
missing you so muchday dreaming

You're like a fire
burning in my mind
missing you now
missing you so muchday dreaming

I miss you all the timesigh

Inchide ochii pentru o secunda
Asculta in inima mea cum dorul ma inunda
Permite gandului meu in suflet sa-ti patrunda
Cat de mult te iubesc o sa-ti raspunda

Sper sa-ti placa.

3 răspunsuri:
| marya a răspuns:

Privind soarele si luna,

Ochi tai d-un albastru fin

Zilele trec, pe rand se duc toate

Doar cu dragostea ta m-alin

Fulgerand acea sclipire,

Ce imi intra in sufletu-mi plin cu venin

Privind ochi tai albastri

Doar cu dragostea ta m-alin...

nu dau gurita orikui la multi le pun pofta in kui...nu sunt ca orikare fata ce se lasa saruta
Dragostea e ca o clepsidra, cand ti se umple inima, ti se goleste creierul….

Nu'mi pasa de nimic cand suntem noi doi si nu'mi pasa ce vorbeste lumea despre noi.Tot ce'mi doresc e sa fiu cu tine... Te iubesc, Te vreau langa mine

In bratele tale deja ma gandeam la viitor.Cu tine aproape am invatat ce e iubirea.Probleme le'am lasat in spate cunoscand ce e fericirea

Sa ma alinti,sa ma atingi in noptile fierbinti,sa ma saruti usor,sa ma duci departe,sa plutim pe'un nor.

Pentru tine pot sa ating cerul, as putea sa despart mari, as putea sa plang, sa scufund tot pana la noi...

Pt. mine a spune te iubesc nu inseamna nimic, dar a iubi cu adevarat inseamna totul

Cel mai frumos lucru e sa stii ca cineva acolo cat de departe ar fi Te iubeste si ca sta cu gandul mereu la tine :X.Ar muri doar pentru un sarut de al tau! Sa te simta langa el/ea si sa iti demonstreze in fiecare minut ca te iubeste si ca ar fi in stare sa faca orice pentru tine si pentru fericirea ta :X Te.a iubit! Te iubeste! Si te va iubii pana la sfarsitul vietii

| RoboBaby a răspuns:

E atat de frumos sa gasesti sentimentul pierdut. E atat de frumos sa oftezi dupa primul sarut. E atat de frumos sa iubesti si sa fii iubit.
Hai sa ne inpartim lumea. luna mie, stelele tie. oceanul mie. Pamantul tie. dar mai bine totul tie si tu mie.
Daca norii varsa lacrimi, si iubirea n-a trecut, poate mai apare o sansa sa pornim de la inceput.

Vorbesc cu el,
dar te am în gând pe tine.
Îl ating pe el,
dar te simt pe tine.
Îl sărut pe el
Gândindu-mă că te sărut pe tine.
M-am cuplat cu el
ca să te uit pe tine.
Cu toate astea...
Nu-l iubesc pe el,
Te iubesc pe tine!
Sper sa iti placawinking

| Cozico a răspuns:

Uite unu aici: Daca cineva m-ar intreba ce as alege dintre viata si iubirea mea, as alege viata dar tu m-ai parasi fara sa stii ca tu esti viata mea!