| AdinA_9171 a întrebat:

Buna big grin. Daca vreti sa raspundeti la cateva intrebari >:

1. Cea mai frumoasa amintire cu persoana iubita?

2. Ce bauturi iti plac?

3. Ce iti place sa faci in timpul liber?

4. Te poti descrie in 3 cuvinte?

5. Un vis?

Răspuns Câştigător
| enamel a răspuns:

1. Cea mai frumoasa amintire.hmm.eu jucandu'ma in parul lui...
2.In ultima vreme Fresh de portocalelaughing
3.Sa ma plimb pana pic.laughing
4.Nebunatica, excentrica, prietena desavarsita...
5.Hmmthinking am visat odata ca eram colega de camera a unui tip si ne intelegeam suuuper bine:X

8 răspunsuri:
| Deea a răspuns:

1. Cred ca cea mai frumoasa amintire cu prietenu a fost cand ne-am duc la cinema happy ne-am dus la un film de groaza si el era foarte speriat si m-a tinut in brate tot filmul happy
2. Fanta de struguri big grin
3.pai.sa cant la chitara, sa merg afara cu prietenu si sa ma uit la filme. A da, sa stau pe net.
4. draguta, recunosc ca putin increzuta:d si iubareata :X
5. Mi-as dori din suflet sa pot ramane cu prietenul actual pana la adanci batraneti. Il iubesc mult si cred ca asta ar fi cel mai frumos vis care mi s-ar putea implini.

| Someonelikeyou a răspuns:

1.Primul sarut. a fost asa de dulce.:X
2.Pai...Cola.thinking energizantele.big grin.si angelli:X
3.Sa ma distrez.sa uit de tot.sa simt ca plutesc. day dreaming
4.Rasfatata,cateodata intelegatoare.laughing. si iubitoare:X
5.Sa nu se mai termine niciodata aceasta viata.sa fim toti sanatosi si sa ramanem mereu niste copii.:X.

| ramo25 a răspuns:

1 - Impreuna la mare. de neuitat:X

2- sampania smugbatting eyelashes

3- sa vb pe mess, la tel, sa ies cu prietenii:X

4 - hmm ambitioasa, curajoasa, sensibila.

5 - sa intalnesc pe cineva drag:X

| pinkrulz1994 a răspuns:

1.primul saruthappy
2. orice fel
3.dansez...sa stauhappy sa dormbig grin
4.nebuna vesela spontana
5.ma gandesclaughing

| Mişaaa a răspuns:

1.cand ne-am sarutat prima oara

| Evee04 a răspuns:

1.cand ne-am privit prima daca in ochi
2.coca cola
3. sa stau pe pc
4.nu pot
5. l-am visat p iubi mee era cel mai frumos vis big grinbig grin

| Lalysuka a răspuns:

1. -
2. alcoolice nu beau, dar ca si sucuri cola
3. sa ascult muzica, sa dansez, sa citesc
4. timida, simpatica, isteata
5. sa invie Regele (Michael Jackson)

| Dreamin_8317 a răspuns:

1. Când am început amândoi să plângem de bucurie când am aflat că sunt însărcinată.

2. Cocktail-urile, şi băuturi fără alcool, rar cu alcool.

3. Să stau pe internet, să îmi fac planuri de viitor, să citesc dintr-o carte grozavă!

4. săritoare, familistă, prietenoasă

5. Să am un copilaş sănătos.