| beea29 a întrebat:

Daca iti amintesti de ceva din trecut si iti spui in minte ca nu va mai fi niciodata si iti vine sa plangi cum te linistesti, sa uiti si s te simti mai bine?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca sa nu te mai gandesti la asta,sa asculti muzica vesele,energizanta, sa zici ca:"orice sut in *** e un pas inainte!, deci nu merita sa-mi irosesc lacrimile"...Incearca sa vorbesti cu cineva(o prietena buna de exemplu), sa citesti glume pe net sau sa vezi videoclipuri amuzante...bafta!
funda?big grin