| Dyingfetus a întrebat:

daca un baiat va place, va intelege, e de treaba.
dar are o singura problema
arata groaznic.
ce ati face?

7 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

In primul rand trebuie sa iti dai seama ce vrei cu adevarat. Daca nu e tot ce iti doresti probabil nu va merge relatia. Dar asta depinde numai de tine. Daca tu stii sa apreciezi aceste calitati foarte rare in ziua asta spun eu ca iti va fi mai bine. Acum depinde totul de el. Trebuie sa aiba personalitate. Sa stie sa te faca sa te simti bine in preajma ta. Dar daca vrei sa fiti doar amici ar trebui sa fii sincera cu el. E mai bine asa. Spune-i ca nu te -ai simti implinita intr-o astfel de relatie.

| Razvan a răspuns:

Fiecare percepe in moduri diferite frumusetea.Nu-i frumos ce e frumos e frumos ce-mi place minewinking
Pentru inceput l-as pastra ca prieten si l-as lasa sa faca urmatoarea miscarewhistling

| Derye a răspuns:

Toate sunteti atat de superficiale. Ia'ti un manechin (d'ala de plastic) pe post de prieten, caci in viziunea ta cam aceleasi sarcini ar indeplini (e frumos si tacut).

Caracterul trebuie sa va placa. Daca el se ingrijeste (chiar daca e urat) e un lucru maret.

Invatati sa va placa si altceva decat fizicul.

| emy a răspuns:

Eu, una, nu as tine cont de aspectul lui fizic.Eu consider ca un om degeaba este frumos pe dinafara, iar pe dinauntru este...dezastru.Pentru mine este important ceea ce este in sufletul omului, nu felul in care arata din punct de vedere fizic.In concluzie, as ramane cu el. Iar daca cumva m-ar rade lumea... e fix problema lor.

| MariuZ a răspuns:

In locul tau l-as ruga sa arate cu degetul, ca toata lumea.
Revenind la subiect - tu ce iti doresti?! Raspunde-ti la intrebarea asta singura si o sa stii si ce e de facut. Bafta!

| Noname_6326 a răspuns:

Mi s-a intamplalaughing daca tu crezi ca il poti place pe el pentru faptul ca te intelege e de treaba etc. nu te mai gandi la faptul ca arata " groaznic"...sau daca chiar nu vrei sa fi cu el...incearca sa-i explici ca nu il poti iubi, nu il poti place, ca vrei sa fiti doar prieteni, ca el e prietenul tau si nu poti sa-l vezi ca pe altcevahappy va intelege si cu timpul el te va uita.mai ales incearca sa-l faci sa ii placa de alta fata si ajuta-l sa fie cu altawinking

| Mirii (:. a răspuns:

Is in aceeiasi situatie laughing. Depinde ce vrei tu. Eu am hotarat sa raman doar prietena cu el happy. Dar daca tu vrei sa fii impreuna cu el thinking ce te opreste? Faptul ca arata groaznic?oh go on. Nu te mai gandii. Ce e pe dinauntru conteazawinking. Iar daca nu vrei sa fii cu el thinking inventeaza scuze favorabile da nu de genul "am prieten" ca poate intreba pe altcineva care stie ca nu ai sau explica-i ca vrei sa fiti doar prieteni buni happy.